Nowosolska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa

Wynajem

Boksy garażowe do wynajęcia

Zarząd Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowej Soli ul. 1 Maja 16 informuje, że  posiada do wynajęcia 7 nowo wybudowanych boksów garażowych położonych w Nowej Soli przy ul. Kołłątaja 3 – Os. Spółdzielcze.

Miesięczny koszt wynajęcia garażu wynosi 400,00 zł brutto

Warunkiem wynajmu  jest wpłata kaucji w wysokości 3 miesięcznego czynszu.

Oferty na najem należy składać w sekretariacie Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, listownie na adres Spółdzielni lub elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail biuro@nsm.net.pl

Szczegółowe informacje w sprawie najmu boksów garażowych można uzyskać w siedzibie Spółdzielni pok. nr 104 lub telefonicznie po numerem telefonu  68 414 69 16.

Zainteresowanych zapraszamy do składania ofert. 

Decyduje kolejność wpływu do Spółdzielni.

DOSTĘPNE BOKSY GARAŻOWE:

G 2, G 3, G 4, G 5, G 6, G 7, G 8

Lokal użytkowy o powierzchni 16,2m2 znajdujący się w biurowcu NSM

Zarząd Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowej Soli ul. 1 Maja 16 informuje, że  posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 16,2 m2 znajdujący się w biurowcu NSM.

Oferty na najem należy składać w Sekretariacie Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, listownie na adres Spółdzielni lub elektronicznie za pośrednictwem poczty e-mail biuro@nsm.net.pl

Szczegółowe informacje w sprawie najmu lokalu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni pok. nr 104 lub telefonicznie po numerem telefonu  68 414 69 16.

Zainteresowanych zapraszamy do składania ofert.